Συζητήσεις προσωπικών θεμάτων & αποριών
(πάντα με Χριστιανικό Ορθόδοξο χαρακτήρα)

#18067 από Ηλιάννα Πετροπούλου
Δευτ Μάιος 20, 2013 15:05
Γεια σε ολους ειμαι καινουργιο μελος στο φορουμ και θελω να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας, μηπως καποιος με παρομοιο προβλημα μπορει να με βοηθησει.Ειμαι 18 ετων και εχω περασει πολυ δυσκολες καταστασεις με την οικογενεια μου.Ο μπαμπας μου χτυπουσε την μαμα μουσυνεχεια τσακωμοι ειχε φτασει σε σημειο να την κυνηγαει με το πριονι,οικονομικες δυσκολιες και πολλα αλλα που οταν τα σκεφτομαι στεναχωριεμαι.Ολα αυτα τα προβλημματα αρχισαν οταν συγγενικο προσωπο ερχοταν και μας εριχνε αβγα,σαπουνια με καρφιτσες,λαδια απο νεκροταφειο.Η μαμα μου ξαφνικα αρχισε να ποναει πολυ σε ολο της το σωμα ειδικα στις κλειδωσεις τοσο πολυπου να σκουζει απο τους πονους.Αυτο που εκανε ειναι οτι διαβαζε καθε μερα την ευχη του αγιου κυπριανου και πηγαινε και σε εναν ανθρωπο που ηξερε λεει να τα λυνει(το συγκεκριμενο ατομο πλεον εχει πεθανει) και χωρις να παιρνει καθολου λεφτα.Πηγαινε σε παπαδες να για να μας διαβασουν τους εξορκισμους αλλα κανενας δεν δεχοταν...ετσι εκανε το ΤΡΑΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ να παει σε μεντιουμ χωρις βεβαια να δει καποιο αποτελεσμα.Για να μην τα πολυλογω εγω δεν ειμουν επηρεασμενοι απο μαγια ειμουν μια χαρα.Στα δεκατεσσερα μου ξεκινησα να κανω παρεα με μια κοπελα απο την Αλβανια.Απο οτι μου ειπε η ιδια με ζηλευε και αυτο γιατι λεει ειχα ωραιο σπιτι(να φανταστητε με ενοικιο εμενα) αυτα τα λογια μου τα ειπε για να δικαιολογηθει για κατι κοσμηματα που μου ειχε κλεψει.Εγω δεν της κρατησα κακια και συνεχισα να μιλαω μονο τηλεφωνικα μαζι της.Πανω λοιπον σε μια συζητηση που εκεινη ανοιξε σχετικα με τα μαγια ειπε οτι πιστευε πολυ σε αυτα με ρωτησε αν πιστευω και της ειπα οχι(ψεματα) μου ειπε οτι ειχε παρει ενα κουκλακι και του εστριβε το κεφαλι.Το θεμα ειναι οτι απο τοτε που εκανα παρεα μαζι της πριν ακομα τσακωθουμε αλλαξε η ζωη μου.Ενιωθα αδυναμια στο σωμα και ζαλαδες ενω ετρωγα κανονικα,τρομερους πονοκεφαλους πλακωμα στο στηθος ειχα χασει τον υπνο μου ειχα τασεις αυτοκτονιας δεν μπορουσα να διαβασω εχασα ολους μου τους φιλους.Το λαθος ειναι οτι πηγαιναμε σε μεντιουμ τωρα ομως εδω και ενα χρονο εχουμε σταματησει, πηγαινω εξομολογουμε κοινωναω διαβαζω καθε μερα την ευχη του αγιου κυπριανου και καθε κυριακη πηγαινω στην εκκλησια.Αφου ομως εχω παει και σε μεντιουμ τωρα τα μαγια λυνονται πιο δυσκολα?Επισης αν καποιος ξερει καποιο παπα που να μπορεσει να με βοηθησει θα ειμουν ευγνομων.Εχω δει διαφορα τωρα σε σχεση με πριν αλλα εδω και μια εβδομαδα αρχιζουν και με ξανα πιανουν περιεργα συμπτωματα.Αν καποιος ειχε παρομοια εμπειρια ας με βοηθησει γιατι δεν ξερω τι αλλο να κανω....
#18099 από Aγιογραφία
Τρί Μάιος 21, 2013 15:44
Ηλιάννα Πετροπούλου έγραψε:Γεια σε ολους ειμαι καινουργιο μελος στο φορουμ και θελω να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας, μηπως καποιος με παρομοιο προβλημα μπορει να με βοηθησει.Ειμαι 18 ετων και εχω περασει πολυ δυσκολες καταστασεις με την οικογενεια μου.Ο μπαμπας μου χτυπουσε την μαμα μουσυνεχεια τσακωμοι ειχε φτασει σε σημειο να την κυνηγαει με το πριονι,οικονομικες δυσκολιες και πολλα αλλα που οταν τα σκεφτομαι στεναχωριεμαι.Ολα αυτα τα προβλημματα αρχισαν οταν συγγενικο προσωπο ερχοταν και μας εριχνε αβγα,σαπουνια με καρφιτσες,λαδια απο νεκροταφειο.Η μαμα μου ξαφνικα αρχισε να ποναει πολυ σε ολο της το σωμα ειδικα στις κλειδωσεις τοσο πολυπου να σκουζει απο τους πονους.Αυτο που εκανε ειναι οτι διαβαζε καθε μερα την ευχη του αγιου κυπριανου και πηγαινε και σε εναν ανθρωπο που ηξερε λεει να τα λυνει(το συγκεκριμενο ατομο πλεον εχει πεθανει) και χωρις να παιρνει καθολου λεφτα.Πηγαινε σε παπαδες να για να μας διαβασουν τους εξορκισμους αλλα κανενας δεν δεχοταν...ετσι εκανε το ΤΡΑΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ να παει σε μεντιουμ χωρις βεβαια να δει καποιο αποτελεσμα.Για να μην τα πολυλογω εγω δεν ειμουν επηρεασμενοι απο μαγια ειμουν μια χαρα.Στα δεκατεσσερα μου ξεκινησα να κανω παρεα με μια κοπελα απο την Αλβανια.Απο οτι μου ειπε η ιδια με ζηλευε και αυτο γιατι λεει ειχα ωραιο σπιτι(να φανταστητε με ενοικιο εμενα) αυτα τα λογια μου τα ειπε για να δικαιολογηθει για κατι κοσμηματα που μου ειχε κλεψει.Εγω δεν της κρατησα κακια και συνεχισα να μιλαω μονο τηλεφωνικα μαζι της.Πανω λοιπον σε μια συζητηση που εκεινη ανοιξε σχετικα με τα μαγια ειπε οτι πιστευε πολυ σε αυτα με ρωτησε αν πιστευω και της ειπα οχι(ψεματα) μου ειπε οτι ειχε παρει ενα κουκλακι και του εστριβε το κεφαλι.Το θεμα ειναι οτι απο τοτε που εκανα παρεα μαζι της πριν ακομα τσακωθουμε αλλαξε η ζωη μου.Ενιωθα αδυναμια στο σωμα και ζαλαδες ενω ετρωγα κανονικα,τρομερους πονοκεφαλους πλακωμα στο στηθος ειχα χασει τον υπνο μου ειχα τασεις αυτοκτονιας δεν μπορουσα να διαβασω εχασα ολους μου τους φιλους.Το λαθος ειναι οτι πηγαιναμε σε μεντιουμ τωρα ομως εδω και ενα χρονο εχουμε σταματησει, πηγαινω εξομολογουμε κοινωναω διαβαζω καθε μερα την ευχη του αγιου κυπριανου και καθε κυριακη πηγαινω στην εκκλησια.Αφου ομως εχω παει και σε μεντιουμ τωρα τα μαγια λυνονται πιο δυσκολα?Επισης αν καποιος ξερει καποιο παπα που να μπορεσει να με βοηθησει θα ειμουν ευγνομων.Εχω δει διαφορα τωρα σε σχεση με πριν αλλα εδω και μια εβδομαδα αρχιζουν και με ξανα πιανουν περιεργα συμπτωματα.Αν καποιος ειχε παρομοια εμπειρια ας με βοηθησει γιατι δεν ξερω τι αλλο να κανω....

Αγαπημένη μου αδελφή εν Χριστώ χαίρε, :hey:

Είμαι συγκλονισμένη από την προσωπική σου τραγική εμπειρία.Τα μάγια είναι πολύ άσχημη βιωματική κατάσταση και λύνονται μόνο με Μυστηριακή ζωή.Συνέχισε να εξομολογείσαι,να κοινωνάς ,να προσεύχεσαι και να πηγαίνεις όσο πιο συχνά μπορείς στην Εκκλησία καλή μου και μη φοβάσαι τίποτα.Όταν ο Χριστιανός είναι ενεργός στα Ιερά Μυστήρια της Εκκλησίας μας τίποτε σατανικό δεν μπορεί να τον επηρρεάσει.

Να έχεις υπ'οψιν σου κάτι:αν υπάρχει έστω κι ένα ψήγμα του παρελθόντος προσπάθησε προσευχητικά να το θυμηθείς ούτως ώστε να το εξομολογηθείς ,διότι ακόμη κι ένας λογισμός να υφίσταται μέσα σου, ο πονηρός πατάει επάνω και σου δημιουργεί ιστορίες.

Έχω εμπειρία από πολύ οικείο μου πρόσωπο που υποφέρει χρόνια πολλά με τα μάγια.Η ζωή του είναι άκρως Μυστηριακή αλλά,το άτομο που του τα κάνει δε σταματά,διότι θέλει να το διαλύσει ,κι έτσι του δημιουργεί ανακατωσούρες.
Ο πνευματικός του του είπε ότι ακόμη κι αν ζεις Μυστηριακή ζωή ο πονηρός όταν κινείται από μάγια σου ανακατεύει τη ζωή,αλλά έως εκεί,δεν του επιτρέπεται από τον Κύριό μας να σε πειράξει περεταίρω.Τέλος ,κάτι πολύ σημαντικό,δεν πρέπει να μισείς ή να κακολογείς το άτομο που υποπτεύεσαι ότι σου κάνει μάγια.Προσευχήσου στον Κύριό μας γι'αυτό να μετανοήσει και θα δεις θεαματικά αποτελέσματα,διότι όταν προσπαθήσουμε να αγαπήσουμε τον εχθρό μας ο πονηρός δεν μπορεί να έχει καμμιά επιρροή επάνω μας.

Συνέχισε έτσι εσύ γλυκιά μου και με περισσότερη ακόμη θέρμη και στο τέλος το κράτος του πονηρού θα διαλυθεί σα τραπουλόχαρτο.

Εύχομαι με όλη μου την ψυχή :7 ,ο Κύριος ημών Ιησούς Χριστός κι ο Άγιος Κυπριανός να φωτίσουν το άτομο που σου τα κάνει ούτως ώστε να μετανοήσει μπας και σώσει την ψυχή του.

Ό,τι άλλη απορία έχεις και μπορώ να βοηθήσω θα είμαι εδώ για σένα.

Με πολλή αγάπη!
#18123 από Aγιογραφία
Τετ Μάιος 22, 2013 08:34
Σου έχω στείλει π.μ.με λεπτομέρειες για αρμόδιο ιερέα.
#18547 από Ηλιάννα Πετροπούλου
Δευτ Ιουν 10, 2013 13:34
Σας ευχαριστώ εγκάρδια για τις απαντήσεις σας. Περνάω πολύ δύσκολα αλλά θα το παλέψω δεν προκειται να το βαλω κατω.Έυχομαι ο θεος να σας εχει παντα καλα και να μην περασει κανενας ανθρωπος αυτο που περναω εγω αυτη την στιγμή....
#18575 από Aγιογραφία
Τρί Ιουν 11, 2013 14:14
Ο Κύριος :7 να σου δίνει δύναμη κι απλόχερα την αγάπη Του καλή μου ,μόνο μαζί με Εκείνον θα τα αντιμετωπίσεις όλα.Ο Άγιος Λουκάς που γιορτάζει σήμερα να σε επισκιάζει γλυκιά μου.
#18577 από nickzark
Τρί Ιουν 11, 2013 14:32
Ειναι καλό να διαβάζει κάποιοσ μόνος την προσευχή του Άγιου Κυπριανού?Είχα ακούσει , για βασκανίες κτλ καλό την ευχή να την διαβάζει μόνο ιερέας
#18581 από Ηλιάννα Πετροπούλου
Τρί Ιουν 11, 2013 20:47
Ναι μπορει καποιος να διαβαζει την ευχη του αγιου κυπριανου ομως με ευβλαβεια και ταπεινωση νυστευωντας συχνα. Ισχυει ομως μονο για την ευχη του αγιου κυπριανου και οχι για τους πιο μεγαλους εξορκισμους οπως του Μ.Βασιλειου και του Ι.Χρυσοστομου που διαβαζονται μονο απο παπα
#23683 από Γεωργιος25
Τετ Μάιος 07, 2014 21:23
Εδω και αρκετο καιρο αντιμετωπιζουμε στην οικογενεια μια παρομοια κατασταση.
Εμεις βρισκαμε πολλα αυγα σε διαφορα σημεια,λαδια χυμενα στην πορτα μας και καποια στιγμη βρηκαμε θαμενα 2 τομαρια μπροστα στο σπιτι μας.
Εδω και ενα χρονο ο πατερας μου εχει μια αρρωστια που τον εχει παραλυση εντελως και οι ιατροι δεν μπορουν να κανουν τιποτα ουτε υπαρχει θεραπεια.
Υπαρχει καποιος ιερεας που θα μπορουσα να μιλησω για το προβλημα μου?
#23814 από Aγιογραφία
Τρί Μάιος 20, 2014 14:00
Aδελφέ μου χαίρε εν Κυρίω Ιησού,
Αυτό που πρωτίστως πρέπει να κάνετε σαν οικογένεια είναι να σκύψετε όλοι,μικροί μεγάλοι,ασθενείς και υγιείς κάτω απότο πετραχήλι και να εξομολογηθείτε εφόσον έχετε μετανοήσει για τον πρότερο βίο σας.Όποιος λέει δεν έχω κάνει αμαρτίες είναι ψεύτης,όλοι μας έχουμε κάνει συνειδητά κι ασυναίσθητα,εκών ή ακούσια,όλοι μας ανεξαιρέτως.Ο παπάς το μόνο που θα μπορούσε να κάνει είναι να σας εξομολογήσει και να σας συμβουλεύσει κι όχι να σας λύσει τα μάγια.Το έχουνε πει κατά καιρούς πολλοί Άγιοι και γέροντες των ημερών μας.Συμβουλευτείτε τον ιερέα που θα σας εξομολογήσει και κάνοντας αυτά που θα σας πει και όπως σας κατευθύνει πορευθείτε,διότι με τη συνεχή Μυστηριακή ζωή ,ακόμη και με "φτυάρι να σας ρίχνουν τα μάγια" δεν πιάνουν,όπως έλεγε και ο γέροντας (Άγιος) Παΐσιος.
#24077 από tho30
Τετ Ιουν 11, 2014 16:38
Αναφερω εντυπώσεις προιόντων μαγειας απο ανθρωπους που τα αγορασαν... ασχετοι με την Εκκλησια και στο τελος θα θεσω ενα ερωτημα...

Φιλτρο Καταστροφης
Φίλτρο οικονομικής καταστροφής ή αλλιώς "ο ματωμένος πλούτος". Ιδανικό για τη διάλυση και το κλείσιμο μιας επιχείρησης και την οικονομική καταστροφή.

Πετυχαίνει!!!!!!!!!! - Κούλα - 22/8/2013
Καλησπέρα ήθελα να μοιραστώ και εγώ με την σειρά μου τα φανταστικά αποτελέσματα αυτού του προιόντος.Μου το έδωσε σαν αστείο στην αρχή η ξαδέρφη μου και δεν το πίστευα ότι θα έπιανε.Το προβλημά μου ήταν αισθηματικό, αφού μετά απο 2 χρόνια κρυφής σχέσης με τον παντρεμένο πρώην μου αυτός αποφάσισε να γυρίσει στην γυναίκα του δεν είχα αλλη επιλογή. Χρησιμοποίησα το φίλτρο και μέσα στις 5 επόμενες εβδομάδες 1ον του σπάσανε το αυτοκίνητο σε ένα αγώνα ποδοσφαίρου Παναθηναικός-Ολυμπιακός( έχει σημασία γιατί αυτός είναι ΑΕΚ).2ον η γυναίκα του αποδείχθηκε πως τον απατούσε με το παιδί του μανάβικου κάτω απο το σπίτι τους(πάνω στα καφάσια του πιάσανε), και 3ον ο ίδιος καταστράφηκε οικονομικά μιας και το μαγαζί του έγινε βούκινο μιας και αυτός ήταν ο μανάβης!Κανείς δεν ψωνίζει πλέον απο εκεί και έχει του κόσμου τα χρέη.Είμαι ευγνόμων τώρα όχι μόνο με παρακαλάει αν γυρίσει σε εμένα αλλά μέχρι και δαχτυλίδι αρραβώνα μου έφερε πριν 3 μέρες. Τον κατέστρεψα και ησύχασα τώρα να πάει αλλού να κλαφτεί, εγώ τελείωσα με του μανάβηδες!

Ki omws uparxei... - Takis o Elvetikos sougias - 8/1/2013
File flamande..ki omws uparxei..exw dokimasei me megali epituxia thn fantastikh skonh sixasias..milame efige trexontas..sixathike thn zwh ths!!dokimase to pianei apo thn prwth mera..

doulevei - Flamanos_magkas - 8/1/2013
Ειναι αληθεια, δουλευει 100%. Με αυτα τα σκευασματα εχω βρει την υγεια μου. Στην αρχη δεν το πιστευα, αλλα μετα την επιτυχια του "ελα σε μενα" η βελγιδα γυναικα του αφεντικου μου, μου την επεσε. Το εμαθε το αφεντικο μου και με απελυσε. Για να τον εκδικηθω, πηγα εξω απο την επιχειρηση του στη χαση του φεγγαριου και εριξα 3 σταγονες κατω απο το χαλακι της πορτας. Η εταιρεια βαρεσε κανονι μεσα σε 2 μηνες. Ομως η γυναικα του αφεντικου μου, τον παρατησε και τωρα μου εχει φορτωθει μεσα στο σπιτι, και δεν ξερω τι να κανω. Υπαρχει κανενα φιλτρο για να διωχνουμε τις γυναικες ξερει κανεις;

Φιλτρο εντασης
Με το φίλτρο αυτό οι μάγισσες κατάφερναν να φέρουν εντάσεις, καβγάδες και αναστάτωση στη ζωή ενός ανθρώπου, ενός ζευγαριού ή μιας οικογένειας.

γωγω - 29/11/2013
το εκανα γιατι ηθελα να τσακωθει με την πρωην του (τον επερνε τηλεφωνο και καλα φιλικα μολις εμαθε για μενα) την ογδοη μερα ειχε πολλα νευρα αλλα δεν ξερω αν τσακωθηκαν ... μπορω να το επαναλαβω????

Τελειο!!! - Παναγιώτα Κ. - 22/10/2013
Πάρα πολύ καλό...έκανα ένα ολόκληρο εργοστάσιο να τρώγεται...το γιατί?Ολοι ενα χρόνο εκει μέσα με μείωναν και με έκαναν να νιώθω ότι είμαι ένα τίποτα. Έτρεχα για όλους και για όλα και στο τέλος με λόγια που βάλαν στο διευθυντή κατάφεραν να με κανουν να χάσω τη δουλειά μου.Τους έκανα λοιπον κι εγώ με 2 μπουκάλια έντασης να γίνει ο κακός χαμός. Τσακώθηκαν όλοι μεταξύ τους και δε μιλιουνται πια

αχαχαχα - Μ. Σοφία - 11/11/2012
Της τρελλής έγινε στη δουλειά μόλις τους τό κανα...καλα να πάθουν γιατί τους άξιζε...ετσι να τρωγονται μπα και μάθουν να εκτιμάνε...

Φιλτρο Χωρισμου
Φίλτρο χωρισμού Απομάκρυνση των εραστών. Το φίλτρο αυτό έφτιαχναν οι μάγισσες για να χωρίσουν ένα ζευγάρι.

Misa - 26/10/2012
Toso kairo to paleua kai pou den piga...eutuxws pou sas anakalupsa...e nai loipon xwrisane...kai oxi den niwthw tupseis...toso kairo mazi mou kai den elege na ksekollisei apo kei...otan ragizei to guali kamia fora xreiazetai mia klwtsia gia na spasei...to eixa prospathisei me 1002 tropous alla tpt...Den to perimena oti tha ta kataferna me to filtro. Sas euxaristw polu

Φιλτρο: ελα σε μενα
Έλαιο "Έλα σε μένα" Come to me oil
Έλαιο που κατατάσσεται στην κατηγορία των ελαίων/αρωμάτων της Voodoo και αποτελεί ένα απο τα πιο ισχυρά και θαυματουργά έλαια. Το έλαιο "έλα σε μένα" προκαλεί την άμεση ερωτική έλξη του αντίθετου φύλου ή του προσώπου που μας ενδιαφέρει. Με το έλαιο αυτό επιτυγχάνουμε όχι μόνο να έλξουμε αλλά και να ελέγξουμε κάποιο άτομο. Χρησιμοποιείται κυρίως σε διεργασίες ή ξόρκια που έχουν να κάνουν με την έλξη της αγάπης και του έρωτα. Είναι επιπλέον ισχυρά βοηθητικό στις περιπτώσεις που θέλουμε να επαναφέρουμε στη ζωή μας κάποια χαμένη αγάπη (επαναφορά).
ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ,ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.. - Danah6789 - 13/1/2014
ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ(ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΩΜΑΤΟΣ) ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΗ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ,ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΕΙ, ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ,ΛΕΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.ΝΤΑΚΣΕΙ ΠΙΣΤΕΨΑ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΝΟΙΜΑ. ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΤΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!

ΤΕΛΕΙΟ!!! - Κατια - 1/1/2014
Το έλα σε μένα είναι ένα πραγματικά θαυματουργό φίλτρο. Εκτός του ότι μυρίζει απιστευτα, μετά από ένα διάστημα που το χρησιμοποίησα εντατικά και καθημερινά φορώντας το επάνω μου σαν άρωμα αλλά και κάθε εβδομάδα όποτε ένιωθα την ανάγκη το άλειφα σε κερί κόκκινο και μετά από λίγο καιρό ο πρώην μου εμφανίστηκε τυχαία σε ένα μαγαζί που πήγα για ποτό. Είχα να τον δώ 6 μήνες. Το φορούσα φυσικά επάνω μου, με χαιρέτησε και κανονίσαμε να βγούμε. Η συμπεροφορά του ήταν διαφορετική, βγαίνουμε τώρα συχνά και απ'ότι δείχνουν τα πράγματα πάμε για επανασύνδεση. Το έλα σε μένα βοηθάει...Είναι σαν να με βοήθησε να γίνει η αρχή...τώρα όλα είναι πια στο χέρι μου. Σας ευχαριστώ πολύ...Καλή χρονιά σας εύχομαι.
Ela se Mena... - Vasia... - 7/10/2013
Telika to filtro leitourghse k to agori moy meta apo 15 meres efarmoghs gyrise..Akoma dn mborw na to pistepsw k pragmatika sas eyxaristw..h alhtheia einai oti tha agorasw k alla apo ta proionta sas gt pisteyw pleon oti pragmatika aksizoun..Eyxaristw k pali...

φιλτρο Hanoum

Το δέσιμο της χανούμισσας για να μείνει κοντά σου. Το φίλτρο αυτό χρησιμοποιείται σε περιπτώσεις όπου δεν υπάρχει σοβαρή σχέση και ο άνθρωπος τον οποίο επιθυμούμε έχει παράλληλα άλλον ή άλλους δεσμούς ή βλέπει και άλλες γυναίκες αρνούμενος να διαλέξει εμάς κατα αποκλειστικότητα.
τελειο!!!! - βικυ - 13/1/2014
Είναι πραγματικα πολύ δυνατό εγώ 5 μέρες το χρησιμοποιώ κ έχει αποτελεσματα απο εκεί που μου το επαιζε μάγκας τωρα με κοιτάει στα ματια κ λιώνει κανει πολύ καλό συνδιασμό με το φίλτρο της υποταγής

Τελειο - Κωσταντινα - 26/10/2013
Παιδιά τελειο σας ευχαριστω πολυ. Ειχα μια ελευθερη σχεση αλλα τον ηθελα πολυ, μου ελεγε πως δεν θελει σχεσεις κτλ, και ηξερα οτι εβλεπε κι αλλες γυναικες παραλληλα με μενα. Αλλα δεν μπορουσα να κανω τιποτα γι αυτο. Πηρα το Hanoum και μετα απο περιπου ενα μηνα χρησης ολα πηγαν καλα. Αρχισε να δενεται, να θελει να βλεπομαστε συχνοτερα και τωρα ειμαστε κανονικα μαζι. Δεν βλεπει πια καμια αλλη. Σας ευχαριστω πολυ. Την αλλη βδομαδα θα παρω το ερωτικο δεσιμο και το φιλτρο γαμου γιατι τον Θελω πραγματικα. Σας ευχαριστω Kismet και κυρια Αθηνά

elpizw.. - marilena - 12/6/2013
Kalispera sas. Akrivws ta idia exw pathei kai egw..Eimai erwteumenh me ena paidi 3 xronia twra ..Kai ekeinos den dinei katholou simeio zwhs...Ginete adiaforos kai polles fores anaisthitos..Pragma pou den mporw na to anextw..Peite to egoismos,peite to erwtas..opws thelete vaftisteto...alla den mporw na kathomai na ton vlepw me thn kathe mia...k ena parapano den mpprw na antikrizw authn thn apaksiwsh sto vlemma tou..Euxomai loipon na mpei mesa sthn psuxh mou. Kai ba katalavei ta sunaisthimata mou kapoia stigmh....kai na aggiksei ligo ton eauto mou. Pisteuw k elpizw...Kalo sas apogeyna..
Ευχαριστώ - lena - 6/1/2013
Ναι...πραγματικά πολύ καλό...στην πρώτη κιόλας εβδομάδα χρήσης ήδη ξεκίνησε να δείχνει τα πρώτα σημάδια...αρχισε να βάζει παρωπίδες και να είναι πια σιγά σιγά μόνο μαζί μου απο κει που βλεπόμασταν αρρεά και που και όποτε ήθελε αυτός. Σας ευχαριστώ πολύ

Φιλτρο Γαμου
Φίλτρο Γάμου. Το φίλτρο αυτό είναι κατασκευασμένο για την επιθυμία επισημοποίησης μιας σχέσης. Το πέρασμα της σχέσης αυτής σε ένα άλλο πιο σοβαρό επίπεδο. Αν ο σκοπός σας είναι ένας επερχόμενος γάμος ή αρραβώνας με το/τη σύντροφο σας τότε το φίλτρο αυτό αποτελεί την καλύτερη και πιο άμεση επιλογή. Αν μέχρι χτες δυσκολευόσασταν να πείσετε τον/την σύντροφό σας να περάσει τη σχέση σας στο επόμενο επίπεδο, το φίλτρο αυτό θα κάνει όλα όσα υπόσχεται. Εχει τις ρίζες του στην Τουρκία. Κατασκευασμένο από ισχυρές γυναίκες που έδιναν το φίλτρο αυτό στις κόρες τους για να το χρησιμοποιήσουν στον πλούσιο νεαρό που είχαν βάλει στόχο για να τον στεφανωθούν γρήγορα γρήγορα και χωρίς δεύτερη σκέψη.

Προσκληση κι απο δω - Σοφια Καρ. - 11/11/2013
Ξέρω πως δουλεύετε συνέχεια κυρία Αθηνά αλλα όπως σας είπα και στο τηλ στις 28/12/13 σας προσκαλώ και σας θέλω στο γαμο μου. Σας έχω στειλει και προσκλητήριο. Σας ευχαριστώ θερμα για το φίλτρο αυτό. Το έκανα για 3 μήνες σχεδόν μαζί με το κερί του γάμου για έναν άντρα που είχε αλλεργία στη δεσμευση αλλα τελικα υπεκυψε.Θα ήθελα την ευλογία σας και στην ημερα του γαμου μου γιατί σας πιστεύω πολύ με ολα όσα πηρα απο δω και με βοηθησαν.

Πρόταση γάμου - Ρίτα - 18/9/2013
Τον ήθελα πάντα, πάντα σκεφτόμουν τη ζωή μου μαζί του. Χρησιμοποίησα το φίλτρο πάνω μου αλλά και με το κερί γάμου για αρκετές συνεχόμενες μέρες μέχρι που τελείωσε το μπουκάλι και σκόπευα να παρω και δεύτερο. Ηταν πολύ δύσκολος έως αρνητικός στο θέμα του γαμου γενικά. Δεν περίμενα ότι θα τον πείσω....μολις τελειωσε το μπουκάλι το πρώτο, τον έβλεπα πιο τρυφερό πιο ήρεμο, πιο δεμένο και πήρα και δεύτερο μπουκάλι. Ε λίγες μέρες μετά και πάνω σε μια κουβέντα μου το πεταξε για γαμο μεταξύ σοβαρου κι αστείου. Ενεκα ο εγωισμός του. Το συζητήσαμε κατόπιν πιο σοβαρά και κλεισαμε ημερομηνίες για το Δεκέμβρη. Είμα απο την Κοζάνη μακάρι να μπορέσετε να παρευρεθήτε κι εσείς εκεί. Άλλωστε αν δεν ειχα και σας τίποτα απο ολα αυτά δεν θα γινόταν. Σας ευχαριστώ

Filtro gamou - Lena Mousiou - 7/9/2012
Ηταν η τελευταία μου ευκαιρία μέχρι που τυχαία βρήκα το κατάστημά σας και προμυθεύτικα το φίλτρο γάμου.Είναι απίστευτο. Προσπαθούσα να τον πείσω ένα χρόνο τώρα Το χρησιμοποίησα για 1 μηνα συνεχόμενα αλλα εκείνος δεν έδειχνε να κάνει καμία κίνηση ώσπου ένα βράδυ που βγήκαμε για φαγητό έφερα πάλι την κουβέντα του γάμου εγώ και δεν θα το πιστέψετε!!! Συμφώνησε!!! Επιτέλους. Το σκέφτηκε είπε, ένιωσε την ανάγκη.Τώρα κλείσαμε ημερομηνίες και εκκλησία. Καλα μιλάμε πετάω απο τη χαρά μου. Θα σας πάρω και τηλ να σας πω λεπτομέρειες και να σας καλέσω κιόλας αν μπορείτε κι εσείς να έρθετε, θα χαρώ πολυ. Ο Θεός να σας έχει καλά νιώθω πως πια δικαιώθηκα τόσα χρόνια. Και πάλι σας ευχαριστώ

Αυτα τα διαολοπραγματα κανουν οι ανθρωποι σε ανθρωπους που δεν εχουν ιδεα! Και ξεκινανε μετα τα προβληματα!! Το να κανουμε πνευματικη ζωη δεν φτανει! Πρεπει να διαβαστουν οι ευχες τις Εκκλησιας μας! Γιαυτο και τις εγραψαν οι Αγιοι μας!! Θα ελεγαν και αυτοι "κανε πνευματικη ζωη και θα φυγουν!" Εχω περιπτωση πνευματικων ανθρωπων που μανα και κορη μαζι επαθαν σκληρυνση κατα πλακας! Οταν πηγαν στον πνευματικο τους τους διαβασε ευχες και η αρρωστια σταματησε! Τους ειπε ότι αυτά δεν είναι φυσικα!! Τελικα τους ειχαν βαλη μαγικα μεσα στο σπιτι τους για αρρωστια!!

Και τωρα βαζω το ερώτημα μου! Αυτά που ανεβασα ηταν από ένα site μαγικων… το βρηκα παρα πολύ ευκολα μεσα σε 2 λεπτα!
Δηλαδη αν θελεις να κανεις κακο το κανεις-ευκολα-γρηγορα-με αναλυτικες οδηγιες και σιγουρη επιτυχια!
Όταν όμως ξερεις ότι σου εχουν κανει μαγεία…. τοτε ετοιμασου για πολυ μεγαλο τρεξιμο! Γιατι στην Εκκλησια μας δεν σου διαβαζει κανενας ιερεας ευχη!! Γιατι οποιος ιερεας τις διαβαζει (και ετσι πρεπει!!) ο επισκοπος ή τον διώχνει ή τον θετη σε αργία!
Εχω πολύ καλη μου φιλη που ταλαιπωριέται πολλα χρονια μετα από μαγεια (της το ειπε και το ατομο που της το εκανε) και μου λεει “δεν διαβαζουνε ευχες αδελφε μου! Φοβούνται! Αν είναι δυνατών η Εκκλησία να φοβάται τον διαβολο!”.
Πιο πανω υπαρχει ένα φιλτρο που αν στο κανει ο άλλος κλεινεις το μαγαζι σου! Ε αυτό το επαθε μια συγγενής της κοπελας αυτης στην λαρισα! Μεσα σε 2 μηνες πηγε να κλεισει το μαγαζι της! Τελικα βρηκε τα μαγικα πισω από ένα επιπλο και εφερε έναν Ιερεα από άλλο μερος από τον τοπο που μενει (κανενας από τον τοπο της ιερεας δεν ηθελε να διαβασει ευχες!!!) και μολις διαβασε τις ευχες ο Ιερεας το μαγαζι πηρε τα πανω του!!!

Εμεις σαν πιστοι τι πρεπει να κανουμε? Το θεμα δεν ειναι μικρο! Ειναι υπαρκτο, καταστρεφει σπιτια ακομα και την πνευματικη ζωη! Ξερετε οτι π. Ευμενιος (οσοι τον ξερουν) του ειχαν κανει μαγεια και τον επιασαν ??? Οποτε τι να πουμε εμεις?? :music:

Αυτά εχω να πω!
Παρόμοια Θέματα Στατιστικά Τελευταία δημοσίευση
Γέροντας Παΐσιος - Πότε πιάνουν και πως λύνονται τα μάγια
από Αμαλία Τετ Φεβ 26, 2014 13:11 στο Σατανισμός και Μαγεία
1 Απαντήσεις
1575 Προβολές
από tatiani1990
Δευτ Μαρ 03, 2014 16:37

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες